Czytających: 4517

Świebodzice: Nasi z medalami

Wtorek, 10 czerwca 2014, 14:03
Mistrzostwa Polski Muaythai pod sportowym patronatem Polskiego Związku Muaythai i światowej federacji amatorskiej muaythai IFMA zakończyły się w Świebodzicach.

Był też to sprawdzian i wyłanianie kadry Polski na jesienne Mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędą się w Polsce na nowo budowanej hali w Krakowie.

W klasyfikacji medalowej seniorów klub K.O. GYM Świebodzice zajął 1. miejsce. Cztery złote medale wśród mężczyzn - Arek Osienienko - 57 kg, Miłosz Bochenek - 60 kg, Bartosz Batra - 63,5 kg, Jarosław Zawodni - 91kg. Do tego srebro Grześka Cioska w + 91 kg, brąz Artura Gabryjelskiego - 63,5 kg. Kobiety senior - złoto Katarzyna Jeziorska – 54 kg i srebro Iwona Modrzejewska - 63,5 kg. Kadet Mateusz Mickiewicz zdobył srebro, a dwa brązowe medale wśród dzieci wywalczyli Kacper Kazek i Jakub Szymczak.