Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5586
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nazbierał przewinień

Piątek, 11 sierpnia 2023, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Nazbierał przewinień
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj policjanci kontrolowali prędkość w rejonie przejścia dla pieszych na trzypasmowej ul. Sikorskiego w Wałbrzychu. Finał jednej z kontroli był dość nietypowy. Nie dość, że 21–latek przekroczył dozwoloną prędkość, za co otrzymał mandat karny, to policjanci sporządzili także dokumentację do sądu w związku z kierowaniem przez mężczyznę pojazdem bez wymaganych uprawnień i ostatecznie przewieźli młodego wałbrzyszanina na komendę, gdyż od dłuższego unikał stawienia się na przesłuchanie i był przez to poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu.

Na ul. Sikorskiego w Wałbrzychu policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy w związku z przekroczeniem przez kierującego dozwolonej przepisami prędkości o 18 km/h. Kontrola miała zakończyć się dla wałbrzyszanina jedynie mandatem karnym w kwocie 200 złotych i 3 punktów karnych, jednak w tym przypadku konsekwencje prawne dla mężczyzny będą dużo poważniejsze.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że 21-latek prowadził samochód nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawca tego poważnego wykroczenia drogowego dalej więc nie pojechał, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Okazało się dodatkowo, że młody wałbrzyszanin był poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu, gdyż od dłuższego czasu unikał kontaktu z prokuraturą, przez którą był poszukiwany do prowadzonego postępowania karnego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
10%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
70%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group