Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2724
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niewielkie zainteresowanie rewitalizacją

Sobota, 17 grudnia 2016, 13:01
Autor: red
Wałbrzych: Niewielkie zainteresowanie rewitalizacją
Fot. organizatorzy
Za nami otwarte spotkanie, które odbyło się w Ratuszu w ramach konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji.

Jedną z form konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji było otwarte spotkanie skierowane do wałbrzyszan. Spotkanie trwało 1,5 godziny i wzięło w nim udział niespełna 30 osób.

Spotkanie prowadzone było przez pracowników Biura ds. Rewitalizacji Miasta. Podczas niego przedstawiono prezentację nt. ogólnych informacji o Komitecie Rewitalizacji oraz o planowanym naborze na członków Komitetu Rewitalizacji. Dyskutowano nt. przedmiotu konsultacji społecznych i zbierano ustne uwag, propozycje i wnioski od uczestników spotkania. Jeden z uczestników spotkania zawarł w formularzu konsultacyjnym 3 uwagi pisemne, 4 uczestników złożyło uwagi ustnie, które zostały zaprotokołowane przez pracowników Urzędu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group