Czytających: 4309

Wałbrzych: Nikola mistrzynią

Piątek, 22 sierpnia 2014, 11:15
Aktualizacja: 11:16
16 sierpnia przy 3 etapie Górskiego Wałbrzyskiego Wyścigu Kolarskiego odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 5,5 km.

Na ciężkiej trasie przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, do rywalizacji przystąpiły najlepsze młodziczki i młodzicy województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Ku uciesze kibiców i działaczy Górnika Mistrzynią Makroregionu została zawodniczka Górnika Wałbrzych DSR Autor Nikola Bartków. 18 sekund za nią uplasowała się zawodniczka MKS Karolina Jaworzyna Śląska Paulina Pastuszek, a na miejscu 3. reprezentantka klubu z Gorzowa Wielkopolskiego - Cedro Karolina. Druga nasza młodziczka Wiktoria Węgrzynowska zajęła bardzo dobre 7. miejsce. Obecnie zawodnicy DSR Author są już na ostatniej prostej z przygotowaniami do Szosowych Górskich Mistrzostw Polski, które pod koniec sierpnia odbędą się w Jeleniej Górze.