Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3702
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nominacja kom. Rafała Siczka na Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Wtorek, 14 marca 2017, 15:06
Autor: red
Wałbrzych: Nominacja kom. Rafała Siczka na Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
Fot. KMP Wałbrzych
Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu mł. insp. Maciej Januszkiewicz wręczył kom. Rafałowi Siczkowi rozkaz powołujący go z dniem 13 marca 2017 roku na Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski z dniem 13 marca 2017 roku powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu kom. Rafała Siczka. W związku z tym wczoraj o godzinie 13:00 w sali odpraw Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu mł. insp. Maciej Januszkiewicz wręczył kom. Rafałowi Siczkowi rozkaz powołujący go na Zastępcę.

Na uroczystej zbiórce zgromadziła się kadra kierownicza wałbrzyskiego garnizonu. Pierwszy głos zabrał insp. Maciej Januszkiewicz życząc kom. Rafałowi Siczkowi owocnej pracy na powołanym stanowisku i gratulując mu osiągniętego sukcesu zawodowego. Następnie Komendant Miejski wręczył swojemu Zastępcy rozkaz personalny i i przyjął od niego meldunek.

Kom. Rafał Siczek dziękując za nominację, zaznaczył, iż wyróżnienie w postaci powołania go na Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu zawdzięcza również swoim podwładnym, którzy z zaangażowaniem i oddaniem przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu wałbrzyskiego.

Kom. Rafał Siczek rozpoczął służbę w 2003 roku w Referacie Prewencji Komisariatu Policji IV w Wałbrzychu. W ramach służby w Centralnym Biurze Śledczym zajmował się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości kryminalnej i narkotykowej. Od 2007 roku był związany z Sekcją Dochodzeniowo-Śledczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Następnie od 2009 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji III w Wałbrzychu, a po reorganizacji Zastępcy Komendanta Komisariatu II. W ubiegłym roku powierzono mu obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Wczoraj został mianowany Zastępcą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group