Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2518
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O „Biegach o Memoriał Stanisława Karczmarka” w OSK Podzamcze

Czwartek, 6 lutego 2014, 15:30
Aktualizacja: 22:27
Autor: red.
Wałbrzych: O „Biegach o Memoriał Stanisława Karczmarka” w OSK Podzamcze
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbyła się autorska prezentacja multimedialna Kazimierza Masiuka, przedstawiająca całą historię Biegów o Memoriał Stanisława Kaczmarka.

W zawierającej zarówno zdjęcia jak i filmy multimedialnej prezentacji autorskiej Kazimierz Masiuk przedstawił historię Biegów o Memoriał Stanisława Karczmarka, które w tym roku zostały rozegrane już po raz 15 w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Celem tej cyklicznej, corocznej imprezy jest popularyzacja biegania jako bardzo dobrej i zdrowej formy rekreacji, a także uczczenie pamięci byłego, wieloletniego Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” - Stanisława Karczmarka. Impreza ta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Kazimierz Masiuk od początku trwania imprezy – czyli od roku 2000 dokumentuje jej przebieg a z racji tegorocznej, jubileuszowej edycji zdecydował się na stworzenie niezwykłej, autorskiej prezentacji multimedialnej. Prezentacji towarzyszyła również wystawa zdjęć z biegów a także prezentacja dyplomów i tabela zawierająca imiona i nazwiska zwycięzców wszystkich dotychczasowych edycji biegu.

- To są filmy, relacje, zrobione w formie dokumentu, tak jak było. Nie próbowałem tutaj wprowadzać żadnych animacji – nie byłoby to relacją na żywo z tego jak ten bieg przebiegał. Proszę się nie spodziewać żadnych efektów specjalnych. To jest czysta, dziennikarska relacja, co wynika z mojej dziennikarskiej profesji – powiedział Kazimierz Masiuk

Podczas wczorajszej prezentacji w OSK „Podzamcze” poza biegaczami, zawodnikami i sympatykami biegu obecny był syn byłego Prezesa Stanisława Karczmarka, oraz obecny Prezes Spółdzielni – Tadeusz Choczaj.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group