Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4660
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: O polityce małej i dużej

Wtorek, 6 grudnia 2022, 14:01
Autor: red
Wałbrzych/REGION: O polityce małej i dużej
Fot. organizatorzy
Za nami otwarte spotkanie z mieszkańcami Szczawna–Zdroju. Poseł Tomasz Siemoniak wspólnie z posłanką Izabelą Katarzyną Mrzygłocką, senator Agnieszką Kołacz–Leszczyńską i prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem dyskutowali z uczestnikami na różne polityczne i samorządowre tematy.
- Była to dyskusja o jednej liście opozycji, finansach samorządu, zrujnowaniu energetyki wiatrowej przez Annę Zalewską i PiS - podsumowuje spotkanie poseł Tomasz Siemoniak.
- Pomimo dość dużego nagłośnienia wydarzenia... zdziwiło mnie bardzo mały oddźwięk społeczny zaledwie kilkadziesiąt osób na ponad 260 miejsc Reasumując jestem pod dużym wrażeniem i naprawdę duży szacunek Wielkie brawo dla prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja za rzetelną postawę jasny przekaz bardzo mądre podejście do rzeczywistości w celu osiągnięcia konkretnego jasno sprecyzowanego celu Niestety ze smutkiem można było się przesłuchiwać wypowiedzią niektórych szczawińskich radnych którzy niestety nie rozumieli, nie umieli, nie chcieli bądź po prostu nie umieli zrozumieć co próbował przekazać im prezydent Wałbrzycha. Dla nich niestety w dalszym ciągu najważniejsza jest lokalna wojenka, prywatne dość często przerośnięte ambicje ponad spróbowanie zjednoczenia ze sobą mieszkańców , żeby w tym mieście Po prostu żyło się lepiej. Obawiam się że dopóki pewne osoby nie zrozumieją tego co kilkakrotnie próbował wyartykułować im prezydent Wałbrzycha że zgoda buduje a nie Zgoda rujnuje i że w celu osiągnięcia wyższego celu warto schować w kieszeń swoje przerośnięte ambicje to nic dobrego w najbliższej przyszłości w tym mieście się nie wydarzy. Trochę szkoda że nikt nie chciał zauważyć faktu że Szczawno przez ostatnich kilka lat rozwinęło się inwestycyjnie tak jak chyba jeszcze nigdy dotąd - tak o spotkaniu napisał na profilu społecznościowym pan Andrzej ze Szczawna-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

5
14%
Cieszy
13
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
19%
Złości
11
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group