Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4051
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oberwał za dziewczynę

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 8:33
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
Wałbrzych: Oberwał za dziewczynę
Fot. KMP Wałbrzych
W wyniku realizacji informacji własnych wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali dwóch 19–letnich wałbrzyszan. Młodzi mieszkańcy naszego miasta w piątek po południu na jednej z klatek schodowych pobili 16–latka.

Do zdarzenia doszło 18 grudnia około godziny 13:30 w jednym z budynków na Podzamczu. Pierwszy z 19-latków dobrze znał swoją ofiarę, drugi miał mu tylko pomagać. Obaj nastoletni przestępcy zaatakowali o trzy lata młodszego wałbrzyszanina bijąc go rękoma po całym ciele. W tle całego zdarzenia był motyw miłosny. Chodziło o dziewczynę.

Na szczęście podczas badań lekarskich okazało się, że pokrzywdzony małoletni mieszkaniec naszego miasta doznał jedynie powierzchownych obrażeń ciała. Podjęte przez funkcjonariuszy prewencji i kryminalnych pierwszego komisariatu działania doprowadziły natomiast ostatecznie do zatrzymania obu sprawców pobicia. Pierwszy z nich wpadł w ręce mundurowych jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem. Drugi z podejrzanych trafił na pierwszy komisariat następnego dnia. Policjanci tej jednostki znaleźli przy nim narkotyki w postaci marihuany.

Dwaj 19-latkowie podczas czynności procesowych przyznali się do popełnionych przestępstw. Teraz obaj za pobicie, a jeden z nich za posiadanie środków odurzających, mogą trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
6
43%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
2
14%
Złości
4
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group