Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3293
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świebodzice: Odnaleziony w Świebodzicach

Czwartek, 23 grudnia 2021, 9:52
Aktualizacja: 9:54
Autor: red
Wałbrzych/Świebodzice: Odnaleziony w Świebodzicach
Fot. KMP Wałbrzych
Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie, dlatego kilkudziesięciu funkcjonariuszy przy wsparciu strażaków oraz goprowców poszukiwało 19–latka, o którego martwili się jego najbliżsi.

We wtorek - niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia - dyżurny wałbrzyskiej komendy podjął decyzję o zaangażowaniu maksymalnej liczby policjantów do akcji poszukiwawczej na terenie całego miasta. Z informacji uzyskanych przez mundurowych wynikało, że 19-latek w związku zawodem miłosnym może zrobić sobie krzywdę.

Do działań po raz kolejny, poza będącymi w służbie policjantami, włączyli się również funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Górskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Do dyspozycji były quady oraz pojazdy terenowe. Mundurowi w toku dokonanych sprawdzeń odwiedzili m.in. wałbrzyskie szpitale, centra handlowe, ciągi komunikacji kolejowej oraz miejsca, w których pojawiał się nastolatek. Poinformowane o poszukiwaniach zostały również korporacje taksówkarskie oraz sprawdzono monitoring miejski. Policjanci przeczesywali tereny zielone, gdyż 19-latek ostatni raz widziany był w rejonie Wzgórza Gedymina.

Ostatecznie w toku wykonywania czynności informację, gdzie może przebywać 19-latek, wałbrzyscy policjanci uzyskali po godzinie 21:00. Funkcjonariusze kryminalni szybko udali się do Świebodzic, gdzie udało im się odnaleźć młodego wałbrzyszanina. I w tym przypadku na szczęście nic mu się nie stało. Był cały i zdrowy. Mężczyzna objęty został specjalistyczną opieką lekarską.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
4
24%
Złości
2
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group