Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ogólnopolski Przegląd Diaporam w WOK–u

Niedziela, 19 maja 2019, 11:49
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Ogólnopolski Przegląd Diaporam w WOK–u
Fot. Robert Bajek
W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu trwa VII Ogólnopolski Przegląd Diaporam i Fotografii Cyfrowych. Motto tegorocznej edycji Przeglądu brzmi "Byłem – Widziałem – Zdobyłem".

Przegląd został zorganizowany przez Komisję Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK i Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. W. Dońca, przy współudziale Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia i Ośrodka Społeczno-Kulturalnego SM Podzamcze. Wśród licznych atrakcji towarzyszących Przeglądowi warto wymienić plenery fakultatywne, zorganizowane między innymi na terenie Starej Kopalni, Zamku Książ, Zamku Grodno, w Sztolniach Walimskich i w wielu innych ciekawych miejscach w naszej okolicy.

Wczoraj w ramach VII Ogólnopolskiego Przeglądu Diaporam i Fotografii Cyfrowych, w którym udział wzięło 50 uczestników z całej Polski, odbył się pokaz diaporam i uroczystość wręczania nagród laureatom. Dodatkowo podczas Przeglądu zaprezentowano trzy wystawy fotografii: "Na progu" - wystawę zbiorową fotografów należących lub sympatyzujących z KFK przy Oddziale PTTK Ziemi Wałbrzyskiej, wystawę Tadeusza Łazarza pt. „Moje fascynacje" i wystawę autorską Piotra Sadoczyńskiego pt. „Fotopasja”.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group