Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradł plac

Czwartek, 10 grudnia 2020, 10:38
Aktualizacja: 15:40
Autor: red
Wałbrzych: Okradł plac
Fot. KMP Wałbrzych
Działania operacyjne policjantów Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Wałbrzych doprowadziły do zatrzymania w dniu wczorajszym dwóch złodziei.

Funkcjonariusze pionu operacyjnego z „jedynki” zatrzymali pierwszego ze sprawców – 38-letniego wałbrzyszanina - wczoraj po południu w jednym z mieszkań w dzielnicy Biały Kamień. Mężczyzna w miniony weekend popełnił przestępstwo polegające na kradzieży kabla zasilającego lampy oświetlenia drogowego z placu budowy znajdującego się na Piaskowej Górze. Wartość strat oszacowana została na kwotę 640 złotych. Policjanci ustalili, że podejrzany czynu tego dokonał w warunkach powrotu do przestępstwa. W przypadku recydywy za kradzież grozi mu teraz kara 7,5 roku pozbawienia wolności.

Drugi ze sprawców, który 30 listopada tego roku ukradł ze sklepu trzy damskie torebki o wartości blisko 700 złotych, został zatrzymany w miejscu zamieszkania w dzielnicy Nowe Miasto wczoraj wieczorem przez inny patrol zespołu operacyjno-rozpoznawczego pierwszego komisariatu. W trakcie czynności procesowych mężczyzna przyznał się do popełniania przestępstwa i również stanie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
4
36%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group