Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Oni też bronią Szełemeja

Piątek, 24 września 2021, 8:54
Aktualizacja: 8:56
Autor: JAZ
Wałbrzych/REGION: Oni też bronią Szełemeja
Fot. JAZ
Wsparcie samorządowców projektu Dolny Śląsk Wspólna Sprawa dla prezydenta Romana Szełemeja pokazało, że większość polityków widzi w zwolnieniu wałbrzyskiego kardiologa decyzję polityczną.
- Mamy do czynienia z decyzją polityczną, decyzją nieodpowiedzialną. Jesteśmy smutni z tego powodu i chcemy wyrazić swoje poparcie. Nie może być tak, żeby dewastować kolejne obszary naszego życia w imię swojej idei - mówi oburzony prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

W podobnym tonie wypowiadali się inni samorządowcy, którzy zjawili się przed Specjalistycznym Szpitalem im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Oburzona prezydent Świdnicy Beat Moskal-Słaniewska mówiła o skandalu, chwaląc jednocześnie Wałbrzych i szpital jako jeden z najlepszych. Samorządowcy podkreślali, że wałbrzyski szpital był prekursorem szczepień w skali kraju i doskonale przeszedł ten etap pandemii właśnie z doktorem Romanem Szełemejem na czele.

– Nie życzę nikomu, szczególnie tym, którzy podejmowali ją kilka dni temu, by musieli mierzyć się z takimi problemami, jakie doktor Roman Szełemej spotykał każdego dnia - mówi prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

Wszyscy uważają, że ta decyzja odbije się na pacjentach.

Twoja reakcja na artykuł?

12
16%
Cieszy
43
56%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
3%
Smuci
3
4%
Złości
17
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (54)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group