Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3352
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Opiekując się dziećmi zorganizowała imprezę

Wtorek, 28 października 2014, 6:30
Aktualizacja: 6:50
Autor: opr.red.
Region: Opiekując się dziećmi zorganizowała imprezę
Fot. red.
Policjanci z Boguszowa Gorc interweniowali w jednym z mieszkań, w którym zorganizowano imprezę. Na miejscu okazało się, że pijana matka opiekowała się dwójką swoich dzieci. Poza kobietą w mieszkaniu przebywało również dwóch mężczyzn, którzy oprócz alkoholu przynieśli ze sobą również narkotyki.

24 października br. około godz. 23.00 oficer dyżurny boguszowskiej policji został powiadomiony, że w jednym z mieszkań przy ul. Średniej trwa impreza a w mieszkaniu przebywają małe dzieci. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie.

W mieszkaniu przebywało dwóch mężczyzn w wieku 30 i 16-lat, oraz 31-letnie kobieta. 31-latka mając prawie 2, 5 ‰ alkoholu w organizmie opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku 3 i 4 lat. Z uwagi na okoliczności zdarzania kobieta została zatrzymana. Oprócz niej policjanci zatrzymali również obu mężczyzn. Jak się okazało starszy z nich poza alkoholem na imprezę przyniósł również amfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 90 porcji tego narkotyku.
Dorośli uczestnicy imprezy trafiła do policyjnego aresztu a 16-latek do Policyjnej Izby Dziecka. Dzieci zatrzymanej znalazły opiekę w Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.

O całym zdarzeniu policjanci poinformowali sąd rodzinny i nieletnich. Jeśli okaże się, że matka swoim zachowaniem mogła narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo, to może grozić jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Natomiast 30-latek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group