Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4491
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Orlik i hala zyskają na wyglądzie

Piątek, 14 czerwca 2024, 12:40
Aktualizacja: 13:44
Autor: red
Wałbrzych: Orlik i hala zyskają na wyglądzie
Fot. InVałbrzych
Trwają prace przy modernizacji Orlika na ulicy Limanowskiego, a juz wkrótce rozpoczną się kolejne prace przy modernizacji hali sportowej w dzielnicy Nowe Miasto.

Prace przy modernizacji boiska wielofunkcyjnego "Orlik" przy ulicy Limanowskiego zmierzają powoli ku końcowi. Już za kilka tygodni młodzież zyska nową, funkcjonalną przestrzeń do szkolnej i pozaszkolnej aktywności. Przypominamy, że w ramach przetargu zakres prac obejmuje m. in. wymianę nawierzchni, ogrodzenia, oświetlenia, czy sprzętu sportowego. Mówimy zatem o budowie infrastruktury praktycznie od podstaw. Boiska przy ulicy Limanowskiego powstały 15 lat temu i były pierwszym kompleksem "Orlik" w Wałbrzychu.

Tymczasem blisko 10 milionów będzie kosztowała kolejna modernizacja wałbrzyskiej Hali Lekkoatletycznej, z czego 7 milionów, to dofinansowanie z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. Przypominamy, że hala posiada już nową nawierzchnię, czy pomieszczenia socjalne. Rozpoczynające się niebawem prace przewidują wymianę okien, ocieplenie budynku, montaż paneli fotowoltaicznych na dachu, pomp ciepła etc.

Źródło: InVałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

10
45%
Cieszy
1
5%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
9
41%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group