Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ostatnie miejsca

Wtorek, 6 sierpnia 2019, 11:34
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2019, 8:42
Autor: red
Wałbrzych: Ostatnie miejsca
Fot. archiwum
Zostały jeszcze ostatnie miejsca w projekcie Be Together.

Projekt Be Together (wcześniej pod nazwą Brave Together) będzie odbywać się w Wałbrzychu po raz drugi. Be Together to twórczy projekt integracyjny, który zakłada integrację grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych na bazie warsztatów artystycznych, w tej edycji wałbrzyskiej – teatralnych i muzycznych. Uczestnicy wspólnie będą pracować nad umiejętnościami artystycznymi i poprzez projekt uczestnicy będą rozwijać się wspierając nawzajem. Be Together to długotrwały proces – zaczynamy pracę już w lipcu, a kończymy finałem projektu w listopadzie. W tym czasie proponujemy uczestnikom szereg warsztatów (integracyjnych, teatralnych, muzycznych), wyjazd integracyjny w sierpniu, udział w wydarzeniach kulturalnych, aż w końcu własny finał przed publicznością w celu pokazania efektów projektu.

To naprawdę niepowtarzalna przygoda, w której żeby wziąć udział, wystarczą jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe, inne i nieznane. Nie jest wymagane żadne doświadczenie teatralno-muzyczne.

Poprzez projekt Be Together tworzymy świat pełen akceptacji i zrozumienia, w którym wystarczy otwartość, żeby tworzyć razem piękne rzeczy razem. Projekt odbywa się jednocześnie w Wałbrzychu, Katowicach i we Wrocławiu.

Pod tym linkiem jest także więcej informacji o projekcie: https://be-together.pl/

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group