Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2636
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie kandydata na prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego

Czwartek, 25 listopada 2010, 14:49
Aktualizacja: 18:56
Autor: red
Wałbrzych: Oświadczenie kandydata na prezydenta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego
Piotr Kruczkowski
Fot. red
Z oświadczeniem dotyczącym kupowania głosów podczas pierwszej tury wyborów samorządowych wystąpił Piotr Kruczkowski, kandydat na stanowisko prezydenta Wałbrzycha.

Oto treść tego oświadczenia:

Wyrażam stanowcze oburzenie w związku z pojawiającymi się po raz kolejny podejrzeniami kupowania głosów w wyborach samorządowych w Wałbrzychu. W trakcie kampanii wyborczej wielokrotnie apelowałem o uczciwe wybory. Przykro mi, że po raz kolejny żądza władzy zwyciężyła demokrację.

Apeluję do wszystkich wałbrzyszan, którzy byli świadkami bądź mają dowody wskazujące, że 21 listopada były kupowane głosy o zgłaszanie tych przypadków do prokuratury.

Patrząc na doniesienia medialne można wysnuć wniosek, że proceder kupowania głosów staje się popularny w całym kraju. Nie możemy pozwolić na to, by z takim trudem wywalczona demokracja została sprzedana za butelkę nalewki czy przysłowiowy worek ziemniaków. Raz jeszcze apeluję o uczciwe wybory. Nie pozwólmy, aby o przyszłości tego miasta decydowali ludzie, którzy mają problem z podstawowymi zasadami moralności i uczciwości.


Piotr Kruczkowski

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group