Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4447
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie Prezydenta Miasta

Środa, 18 listopada 2009, 21:34
Aktualizacja: 21:44
Autor: red.
Wałbrzych: Oświadczenie Prezydenta Miasta
Fot. Archiwum
Poniżej prezentujemy oświadczenie Piotra Kruczkowskiego.

,,Jestem zbulwersowany i zniesmaczony postawą grupy wałbrzyskich radnych i kolejną próbą wmanewrowania mnie w polityczne rozgrywki.

16 listopada wpłynęło do mnie pismo przewodniczącego RWS Biały Kamień a zarazem radnego Wałbrzycha Ryszarda Nowaka z prośbą o wyrażenie zgody na przeprowadzenie imprezy mikołajkowej w sali gimnastycznej PSP nr 6. Impreza miałby się odbyć 5 grudnia w godz. 11.00 – 13.00.

Nie czekając na moją odpowiedź – która notabene jest pozytywna – 18 listopada Ryszard Nowak wraz z innymi radnymi zwołuje konferencję prasową, podczas której oskarża mnie o blokowanie inicjatywy. Pragnę stanowczo zaprotestować przeciwko takiej postawie radnego.

Oczywiście wynajęcie sali gimnastycznej wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Oprócz zgody prezydenta niezbędne jest jeszcze pokrycie kosztów wynajmu sali (w tym przypadku jest to kwota 60 zł). Zaznaczam, że takie warunki musi spełnić każdy wynajmujący pomieszczenia szkolne.

Nie rozumiem afery, którą wokół tej sprawy rozpętał radny Ryszard Nowak. W ślad za tym uparcie nasuwa mi się pytanie – czy naprawdę chodzi tu o paczki świąteczne i dobro dzieci?...".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group