Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Partia Razem otwiera swoje biuro

Sobota, 3 lutego 2018, 10:33
Autor: red
Wałbrzych: Partia Razem otwiera swoje biuro
Fot. organizatorzy
Politykę powinno prowadzić się nie tylko w stolicy, ale w całej Polsce: również, a może przede wszystkim, w małych i średnich miastach, których problemy są problemami tysięcy Polek i Polaków.

Wałbrzych to miejsce szczególne, które niezwykle mocno doświadczyło brutalności przemian ekonomicznych ubiegłego ćwierćwiecza. To niezwykle ważne, by polityczki i politycy słuchali głosu mieszkańców miast takich jak nasze.

Z okazji otwarcia biura wałbrzyskiego okręgu Razem odwiedzi nas również Marcelina Zawisza, członkini Zarządu Krajowego Partii Razem oraz laureatka nagrody "30 under 30 Europe" magazynu Forbes. Spotkanie rozpocznie się w środę 7 lutego o godzinie 18.30 w lokalu znajdującym się przy pl. Tuwima 1 (parter).

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani działalnością Partii Razem. To doskonała okazja, aby zapoznać się z postulatami RAZEM, ale przede wszystkim – aby poznać ludzi, którzy działają na miejscu w Wałbrzychu.
- Wspólnie zastanowimy się nad sytuacją w Polsce, opowiemy o działaniach lokalnych, a także podejmiemy dyskusję na temat programu samorządowego - piszą na profilu społecznościowym inicjatorzy spotkania.

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group