Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3615
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Patrz gdzie parkujesz, bo możesz słono za to zapłacić

Piątek, 14 stycznia 2011, 12:43
Aktualizacja: 18:55
Autor: PAW
Wałbrzych: Patrz gdzie parkujesz, bo możesz słono za to zapłacić
Niektórzy kierowcy ponieśli konsekwencje
Fot. ML
W ostatnich dniach co najmniej kilku kierowców parkujących w okolicach Urzędu Skarbowego przy ulicy Uczniowskiej w Wałbrzychu, spotkała niemiła niespodzianka. Kierowcy ci, z powodu złego parkowania, zostali ukarani mandatami.

Trzeba przyznać, że kiedy w Urzędzie Skarbowym przy ulicy Uczniowskiej panuje wzmożony ruch, kierowcy parkują swoje pojazdy gdzie popadnie. Strażnicy miejscy uznali, że trzeba przyjrzeć się bliżej temu problemowi. I nie trzeba było długo czekać, by funkcjonariusze znaleźli takich kierowców, którzy zaparkowali w miejscach niedozwolonych. Na nich czekały blokady założone na koła.
- Mogliby zająć się innymi sprawami. Przecież tu wszędzie jest ciężko znaleźć miejsce – twierdzi pan Jan, kierowca z Wałbrzycha.

Takie działania mają odstraszyć kierowców, którzy chcieliby w przyszłości złamać przepisy ruchu drogowego.

Strażnicy miejscy interweniowali ostatnio również w podobnej sytuacji w okolicach Szkoły Podstawowej nr 15 przy ulicy Hirszfelda. Zostali powiadomieni o tym, że na przejściu dla pieszych, w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, stoi zaparkowany pojazd. Strażnicy podjęli czynności mające na celu usunięcie pojazdu z zajmowanego miejsca. W tym celu wezwana została autolaweta, by zabrać pojazd na płatny parking przy ulicy Ceglanej. Wreszcie po kilkunastu minutach oczekiwania pojawił się kierowca źle zaparkowanego samochodu. Został ukarany mandatem i musi pokryć koszty przyjazdu lawety.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group