Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5600
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pechowa trzynastka

Czwartek, 2 września 2021, 6:48
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pechowa trzynastka
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego w miniony weekend przeprowadzili szeroko zakrojone działania poszukiwawcze mające na celu zatrzymanie osób poszukiwanych na naszym terenie. Tylko w piątek i sobotę funkcjonariusze zatrzymali łącznie trzynaście osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci wciąż nie zwalniają tempa w walce z osobami, które próbują uniknąć odpowiedzialności za popełnienie czynów zabronionych przez prawo. W ciągu blisko 48 godzin funkcjonariusze zatrzymali trzynaście osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Tylko w piątkowe popołudnie oraz wieczór w ręce mundurowych w Wałbrzychu oraz Jedlinie-Zdroju wpadło sześć osób. Od sobotniego poranka do późnego wieczora do grupy zatrzymanych dołączyło kolejnych siedmiu poszukiwanych zatrzymanych w Rybnicy Leśnej, Wałbrzychu, Boguszowie-Gorcach oraz Głuszycy. Część nich już trafiła za kraty więzienia za popełnione wcześniej przestępstwa. Niektórzy za niezapłacenie orzeczonej w postępowaniu przed sądem grzywny odbywają teraz zastępczą karę aresztu. Kilka osób uniknęło kary przez uiszczenie w tym samym dniu zaległości.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
2
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group