Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3844
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pełna gama przestępstw

Czwartek, 1 kwietnia 2010, 8:05
Aktualizacja: 8:07
Autor: red
Policjanci odnotowali w ostatnich dniach szereg różnego rodzaju przestępstw. Były więc włamania, kradzieże, ale jak zwykle najwięcej przestępstw dotyczyło jazdy na dwóch gazach.

Przy ulicy Sokołowskiego w Wałbrzychu policjanci zatrzymali 15-latka, który jest podejrzewany o to, że lipcu 2009 roku włamał się do jednej z altan ogrodowych, skąd ukradł 3 puszki farby olejnej. Natomiast przy ulicy Zachodniej w trakcie kontroli 24-latka okazało się, że ma on przy sobie 3 działki marihuany. Na ulicy Ludowej wpadł 59-latek, który podłączył instalację elektryczną do instalacji jednego z pomieszczeń gospodarczych i w ten sposób kradł prąd.

Do wypadku drogowego doszło natomiast przy ulicy Mickiewicza. Tam 46-letni mężczyzna kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierowcą BMW, którym podróżował 31-latek. W wyniku zderzenia, kierowca mercedesa doznał stłuczenia głowy. Po udzieleniu pomocy medycznej wrócił do domu. Jak wykazały badania alkomatem, obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wciąż plagę stanowią pijani kierowcy oraz osoby jeżdżące bez uprawnień.
Przy ulicy Uczniowskiej zatrzymany został 40-latek. Kierował samochodem osobowym wbrew zakazowi wydanemu przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Na ulicy Andersa policjanci złapali na gorącym uczynku 47-latka, który również nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych, bowiem takie uprawnienia zostały mu odebrane. Na ulicy Broniewskiego stróże prawa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, u którego alkomat wykazał 1,13 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Wysockiego zatrzymany przez funkcjonariuszy 55-latek miał blisko 1 promil alkoholu. Na dodatek mężczyzna ten spowodował kolizję drogową z innym pojazdem. Przy ulicy Świdnickiej policjanci załapali 21-latka, który kierował samochodem, mimo że miał 1,68 promila.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group