Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3801
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Perła samorządu

Piątek, 14 maja 2021, 10:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Perła samorządu
Fot. użyczone
Gmina Czarny Bór wzięła udział w ogólnopolskim Rankingu Perły Samorządu organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną.

Udział w zestawieniu polegał na wypełnieniu obszernej ankiety dotyczącej m.in. infrastruktury, budżetu, spraw społecznych, zagadnień związanych z ochroną środowiska, podejmowanych inicjatyw oraz współpracy z instytucjami i innymi samorządami. 12 maja 2021 r. odbyła się 9. edycja Gali Rankingu. Ze względu na pandemię została ona przeprowadzona online, a miastem gospodarzem była Gdynia.

Gmina Czarny Bór w Rankingu Perły Samorządu zajęła wysokie 3. miejsce w kategorii Gmin wiejskich do 5 tysięcy mieszkańców. Wyróżnienie w kategorii Włodarzy zdobył Adam Górecki - Wójt Gminy Czarny Bór. Gmina otrzymała również Wyróżnienie w Kategorii Liderzy Dobrych Praktyk w obszarze Środowisko za organizację działania proekologiczne, m.in. akcję "Eko-dzbanek dla mieszkańca".
- Zadebiutowaliśmy w rankingu. Tym bardziej cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez Kapitułę Konkursu. Otrzymane wyróżnienie to owoc pracy zespołowej. Gratuluję laureatom i wyróżnionym – komentował wyniki Adam Górecki, gospodarz gminy Czarny Bór.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
2
18%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
18%
Złości
1
9%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group