Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3762
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Pięciolecie DIOZ–u

Niedziela, 7 listopada 2021, 10:45
Autor: red
REGION: Pięciolecie DIOZ–u
Fot. DIOZ
5 lat temu wszystko się zaczęło… Dwie osoby postanowiły zrobić coś dobrego i walczyć z patologią, która zaniedbuje, katuje, głodzi, nie leczy, czy pastwi się nad zwierzętami. Tak powstał DIOZ – Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, który interweniował również wielokrotnie w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim.

Przez te 5 lat DIOZ uratował tysiące istnień, wyleczył je, znalazł nowe domy, pozwolił odzyskać wiarę w człowieka. To dla nich poświęcił całe swoje życie, a wszystko dlatego, by coś się zmieniło.

- W naszej mentalności, świadomości, czy wreszcie prawie ochrony zwierząt w Polsce. O ochronie zwierząt zaczęliśmy mówić wszędzie - w szkołach, w parlamencie, ale również na ulicach, na wsiach, w miasteczkach. Każda interwencja DIOZ to kolejny krok do uświadamiania ludzi, że o ŻYJĄCE ISTOTY trzeba dbać - mówią przedstawiciele DIOZ.
- Dzięki Wam, waszemu zaufaniu, waszej codziennej pomocy, niezależnie od skali, ta nieznośna bezsilność znika. Dzięki Wam wierzymy w to co robimy i bez względu na wszystko ratujemy! Dajecie nam siłę - jadąc na kolejną interwencję, na której widzimy tylko ból, mamy zapał, by zakończyć powolne konanie!

Twoja reakcja na artykuł?

14
78%
Cieszy
2
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group