Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Pierwsze dotacje z budżetu Gminy na przyłącza kanalizacyjne

Sobota, 12 listopada 2016, 13:10
Autor: red
REGION, Głuszyca: Pierwsze dotacje z budżetu Gminy na przyłącza kanalizacyjne
Fot. UM Głuszyca
Gmina Głuszyca zawarła z mieszkańcami pierwsze umowy o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy na dofinansowanie zadań związanych z porządkowaniem gospodarki ściekowej.

Zgodnie z uchwałą  Rady Miejskiej w Głuszycy z dnia 19 lipca 2016 r. w sprawie przyjęcia zasad i trybu udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Głuszyca na dofinansowanie kosztów zadań inwestycyjnych związanych z porządkowaniem gospodarki ściekowej na terenie Gminy Głuszyca dotowani otrzymali wparcie w wysokości 1500 zł. Dotacje celowe przeznaczane są na realizację zadania inwestycyjnego polegającego na budowie przyłączy kanalizacyjnych do istniejących sieci kanalizacji sanitarnej.
- Pierwszych pięć umów zostało zawartych w dniu 10 listopada. Nasza Gmina dokłada starań, aby uporządkować stan gospodarki ściekowej, dlatego też zachęcam mieszkańców do  skorzystania z dotacji na budowę przyłączy kanalizacyjnych. Z dofinansowania inwestycji będzie można skorzystać także w przyszłym roku budżetowym, co zostało zaplanowane w projekcie budżetu Gminy Głuszyca na rok 2017  – dodaje burmistrz Roman Głód.

Zainteresowanych budową przyłączy kanalizacyjnych prosimy o kontakt z pracownikami referatu Inwestycji, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Głuszycy, pok. nr 23, tel. kontaktowy 74 88 66 744.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group