Czarny Bór: Pierwsze medale rozdane

Sobota, 1 lipca 2023, 12:01
Aktualizacja: 12:14
W Czarnym Borze trwają Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim.

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski w biathlonie letnim nie przyniósł medali dla seniorów z naszego regionu. Wojciech Janik z 3 niecelnymi strzałami zakończył zawody na 9. miejsce, Jakub Ogorzałek aż razy pudłował i był 12., a Wojciech Filip został zdyskwalifikowany.

Juniorzy wypadli również przeciętnie, bo byli poza podium. Czwartą lokatę wywalczyła Aleksandra Szajnowska, czwarty był również Mariusz Pływaczyk, 5. Oliwia Arendarczyk, 7. Emilia Zasadna, 8. Kamil Wodziak, 9. Hubert Matusik, 12. Jakub Potoniec, 13. Dawid Filip.

Juniorzy młodsi zdobyli jeden medal. Srebro wywalczyła Majka Germata. Milena Widlak była 5. Milena Liber 6., 7. był Bartłomiej Piotrowski, 10. Kazimierz Siwa, 13. Kacper Tyborski, 17. Justyna Sinkiewicz, 22. Kajetan Urbaniak.

Miejsca zawodników UKS Mieroszów:

Kategoria młodzik: Bartosz Dewiszek - 5. miejsce, Kacper Wereszczyński - 17. miejsce,

Kategoria młodziczka: Kamila Woźniak - 3. miejsce, Lena Wojciechowska - 11. miejsce.

Kategoria młodzik młodszy: Miłosz Altheim - 6. miejsce, Jakub Paluch - 8. miejsce.

Kategoria młodziczka młodsza: Kaja Wardzińska - 11 miejsce.