Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1680
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pies i kot zginęły w pożarze

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 31 grudnia 2009, 18:34
Aktualizacja: 18:37
Autor: Paw
W wyniku pożaru, do jakiego doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Szkolnej w Wałbrzychu, zaczadzeniu uległy przebywające w domu zwierzęta domowe. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Do pożaru doszło w wielorodzinnym budynku przy ulicy Szkolnej. W jednym z mieszkań na I piętrze bloku wybuchł ogień. Strażacy szybko opanowali sytuację i ugasili pożar. Nie trzeba było nawet ewakuować pozostałych lokatorów budynku.

Policjanci w trakcie przeszukiwania lokalu odnaleźli w nim zaczadzonego kota i psa. Okazało się, że lokatorem mieszkania jest 27-latek, który podłączył się nielegalnie do instalacji elektrycznej i w ten sposób kradł prąd. Prawdopodobnie właśnie zwarcie kabli z nielegalnego podłączenia spowodowało wybuch ognia.

27-letni lokator przyznał się do nielegalnego podłączenia do przewodów korytarzowych. Mężczyzna będzie teraz odpowiadał za dwa przestępstwa, a mianowicie za kradzież energii elektrycznej oraz prawdopodobnie, jeśli wstępne oględziny policjantów i strażaków się potwierdzą, również 27-latek odpowie za spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group