Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5999
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pieszy trafił do szpitala

Środa, 19 stycznia 2022, 9:26
Aktualizacja: 9:28
Autor: red
Wałbrzych: Pieszy trafił do szpitala
Fot. KMP Wałbrzych
Wczorajsze popołudnie oraz wieczór to niestety kolejne wypadki z udziałem pieszych. Do pierwszego ze zdarzeń doszło w dzielnicy Piaskowa Góra, do kolejnego natomiast na Szczawienku. Jedna z potrąconych osób z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin na naszym terenie mieliśmy dwa poważnie wyglądające zdarzenia z udziałem pieszych. Do pierwszego z nich doszło we wtorek po godzinie 14:00 na Piaskowej Górze. Skręcający samochodem osobowym z ul. Kusocińskiego w drogę poprzeczną 67-letni wałbrzyszanin nie udzielił pierwszeństwa przejazdu przechodzącej przez jezdnię 58-latce. Wałbrzyszanka trafiła do szpitala, jednak w tym przypadku obrażenia nie zagrażały jej życiu. Kierujący w związku z doprowadzeniem do wypadku utracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wieczorne zdarzenie w dzielnicy Szczawienko miało już jednak dużo gorsze skutki. Jadąca ul. Stacyjną w kierunku ul. Wrocławskiej 23-letnia kierująca samochodem osobowym nie zauważyła przechodzącego przez jezdnię 24-latka i potrąciła go. Funkcjonariusze ruchu drogowego również zatrzymali wałbrzyszance prawo jazdy. Kobieta była trzeźwa. Niestety nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mundurowi zlecili w placówce medycznej pobranie krwi do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu w organizmie pieszego.

Dalsze prowadzone postępowania wykażą pełne okoliczności obu tych zdarzeń.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
21%
Złości
10
71%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group