13. Czarni Wałbrzych 4 15-25
14. Kłos Lutomia 0 8-22

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 25-09-2017 22:19
Mecz w Dziećmorowicach opiszę można tak wyrównana pierwsza połowa wynik (1-2),druga połowa przez pierwsze 20 minut była jeszcze dobra w wykonaniu gospodarzy przez parę naście minut utrzymywał się stan 2-3 i wydawało się ze gospodarze walczyć będą o remis w tym spotkaniu.Niestety po zejściu kontuzjowanego zawodnika gości,zaczął się prawdziwy armagedon dla gospodarzy.Widać było że szybkie tempo tego spotkania i akcja za akcje dała o sobie znać,kontry gości były zabójcze.
~ 26-09-2017 12:21
Dostać jednak 13 u siebie, to porażka przez duże "P".
~ 26-09-2017 12:22
11
~Haha 26-09-2017 12:39
11:3 wyrównany mecz. Nie kompromituj się człowieku . Banda alkoholików i cpunow. Sudety Dziadowice i tyle.
~Jakubek1993 27-09-2017 10:28
Chyba,ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem.Nie piszę że cały mecz był wyrównany,tylko pierwsza połowa i trochę drugiej.Potem to już była deklasacja.Zresztą jak na bramce stoi napastnik co na co dzień nie gra na bramce to co się dziwić,że tyle bramek.Potrzeba nam jakiegoś przyzwoitego bramkarza.