Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2598
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarski (długi) weekend nr 6

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 30 kwietnia 2010, 20:41
Aktualizacja: 20:47
Autor: ft
Fot. mswiezy
Wszystkich pasjonatów piłki nożnej czeka długi weekend z tą dyscypliną sportu. Najważniejsze oczywiście jest sobotnie spotkanie III–ligowego Górnika Wałbrzych z Celulozą Kostrzyn. Na kibiców trzymających kciuki na zespoły z ligi okręgowej oraz klasy A czeka jednak nie lada gratka. Dwa mecze swoich ulubieńców w ciągu trzech dni.

III liga - XXIII kolejka - 1 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie (11:00)
Promień Żary - Ilanka Rzepin (11:00)
Górnik Wałbrzych - Celuloza Kostrzyn nad Odrą (13:00)
Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Polonia/Sparta Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKS Oława
Polonia Trzebnica - Vitrosilicon Iłowa
Motobi Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica

IV liga - XXIII kolejka - 1 maja
Puma Pietrzykowice - BKS Bolesławiec (11:00)
Konfeks Legnica - Kuźnia Jawor (11:00)
Prochowiczanka Prochowice - MKS Szczawno-Zdrój (17:00)
GKS Kobierzyce - Polonia Środa Śląska (17:00)
Nysa Kłodzko - Twardy Świętoszów (17:00)
Chojnowianka Chojnów - Lechia Dzierżoniów (17:00)
Miedź II Legnica - Ślęza II Wrocław (2 maja, 11:00)
Chrobry Nowogrodziec - Karkonosze Jelenia Góra (2 maja, 17:00)

Liga okręgowa - XIX kolejka - 1 maja, 17:00
Juventur Wałbrzych - AKS Strzegom
Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa - Sparta Ziębice
Biały Orzeł Mieroszów - Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Górnik Gorce
Iskra Jaszkowa Dolna - Pogoń Pieszyce

Liga okręgowa - XXII kolejka - 3 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Juventur Wałbrzych
Iskra Jaszkowa Dolna - Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce - Piast Nowa Ruda
Piławianka Piława Górna - Biały Orzeł Mieroszów
Victoria Świebodzice - Bielawianka Bielawa
Stal Świdnica - AKS Strzegom
Grom Witków - Sparta Ziębice

Klasa A - XIX kolejka - 1 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny - LKS Bystrzyca Górna (16:00)
Grodno Zagórze Śląskie - Cukrownik Pszenno
Podgórze Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów
Victoria II Świebodzice - Sudety Dziećmorowice
Skalnik Czarny Bór - Wierzbianka Wierzbna
Karolina Jaworzyna Śląska - Czarni Wałbrzych
Granit Roztoka - Unia Jaroszów
Zryw Gola Świdnicka - Gwarek Wałbrzych

Klasa A - XXII kolejka - 3 maja, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1-2 Zjednoczeni Żarów (rozegrany awansem)
Czarni Wałbrzych - Zieloni Mrowiny (11:00)
Karolina Jaworzyna Śląska - Zryw Gola Świdnicka
Victoria II Świebodzice - Unia Jaroszów
Grodno Zagórze Śląskie - Granit Roztoka
Gwarek Wałbrzych - Skalnik Czarny Bór
Wierzbianka Wierzbna - Podgórze Wałbrzych
Sudety Dziećmorowice - Cukrownik Pszenno

Klasa B - XIII kolejka - 2 maja, 11:00
Włókniarz Głuszyca - Podzamcze II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Husaria Grzędy
Zdrój Jedlina Zdrój - Płomyk Borówno
Zagłębie Wałbrzych - Joker Jaczków
KS Walim - Iskra Witków Śląski (14:00)

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

wiher 1-05-2010 18:42
http://www.komukibicujesz.pl/gornikwalbrzych.php

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group