Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4106
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Piłkarski turniej mikołajkowy za nami

Środa, 6 grudnia 2017, 14:02
Aktualizacja: 14:03
Autor: PAW
Głuszyca: Piłkarski turniej mikołajkowy za nami
Fot. UM Głuszyca
Miejski Klub Sportowy Włókniarz Głuszyca w ramach dotacji otrzymanej z Gminy Głuszyca na realizację zadania pn. „Szkolenie piłkarskie i udział w rozgrywkach dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Gminy Głuszyca” zorganizował w sobotę 2 grudnia Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn podzielonych na 2 kategorie wiekowe. Oprócz drużyny gospodarzy w sportowej zabawie uczestniczyli reprezentanci zaprzyjaźnionych klubów sportowych, tj. KS Berit Głuszyca i MKS Szczawno-Zdrój. Mecze stały na wysokim poziomie piłkarskim, wszyscy z zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo dla swojej drużyny. Widać było, że młodym zawodnikom gra w piłkę przynosi dużo radości i zabawy.

W młodszej grupie wiekowej zwyciężył MKS Włókniarz Głuszyca, drugie miejsce zdobyła drużyna MKS Szczawno-Zdrój, a na trzecim miejscu turniej ukończyła drużyna KS Berit. W starszej grupie wiekowej zwycięstwo zdobyli zawodnicy Klubu Sportowego Berit Głuszyca, którzy pokonali w finale gospodarzy. Na trzecim miejscu znaleźli się piłkarze ze Szczawna-Zdroju.

Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy nagrodzili najlepszych zawodników oraz wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group