Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Piłkarz Mistrza Polski narozrabiał w Świdnicy?

Wtorek, 30 grudnia 2014, 10:18
Autor: red
REGION: Piłkarz Mistrza Polski narozrabiał w Świdnicy?
Fot. PAW
Ogólnopolskie sportowe media informują, że piłkarz warszawskiej Legii – Arkadiusz Piech – jest podejrzewany o pobicie lekarza w jednym ze świdnickich szpitali. Sam piłkarze zdecydowanie zaprzecza jakoby miał lekarza pobić.

W sportowych mediach pojawiła się informacja, że Arkadiusz Piech w nocy z 26 na 27 grudnia przybył do szpitala w Świdnicy wraz z kolegą, który potrzebował pomocy lekarskiej. Tam właśnie miało dojść do kłótni piłkarza z lekarzem i do rękoczynu. Piech zdecydowanie temu zaprzecza, a głos w sprawie zabrała warszawska Legia.

Poniżej prezentujemy komunikat Legii Warszawa dotyczący informacji prasowych o wydarzeniach mających miejsce w nocy z dnia 26 na 27 grudnia br. z udziałem zawodnika Klubu - Arkadiusza Piecha:

„Klub informuje, iż w związku z publikowanymi w mediach informacjami o wydarzeniach w nocy z dnia 26 na 27 grudnia br. w Świdnicy z udziałem zawodnika Klubu - Arkadiusza Piecha, Klub w dniu dzisiejszym otrzymał od zawodnika wyjaśnienia, które różnią się od informacji przytaczanych w mediach.

Klub powstrzyma się z podjęciem decyzji w związku z tym incydentem do chwili ustalenia przez właściwe organy administracji jego faktycznego przebiegu i udziału w nim zawodnika".

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group