Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Platforma Obywatelska liczy na pięć mandatów

Sobota, 17 października 2015, 6:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 października 2015, 12:33
Autor: PAW
Wałbrzych: Platforma Obywatelska liczy na pięć mandatów
Fot. PAW
Dziś w wałbrzyskim rynku przedstawiciele PO spotkali się z dziennikarzami, by opowiedzieć o planach na ostatni tydzień kampanii wyborczej.

Do Wałbrzycha przyjechał Minister Tomasz Siemoniak, który startuje w naszym okręgu z numerem 1 oraz Grzegorz Schetyna, który zachęcał wałbrzyszan do oddawania głosów na kandydatów PO.
- Zawsze spotkania, które odbywają się w Wałbrzychu, wspominam sympatycznie – mówi Schetyna. – Czuję tu zespołowość i wierzę, że wspólne działania dadzą nam sukces. Wałbrzych w ostatnich latach zmienił się diametralnie i w dużej mierze to zasługa prezydenta Szełemeja i parlamentarzystów z tego regionu. Według mnie Tomasz Siemoniak jest świetnym kandydatem, związanym z tym regionem, ale także inni kandydaci wiele dla Wałbrzycha i okolic zrobili. Ważne, żebyśmy 25 października poszli do wyborów i wybrali sensownych kandydatów. Wciąż jest tu wiele do zrobienia, ale Wałbrzych był zawsze potęgą PO na mapie Polski.

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej zachęcał wałbrzyszan do oddawania głosów na kandydatów Platformy. Mówił o ich wielkim zaangażowaniu w zmienianie miasta i nadganianie straconych lat. Tymczasem Tomasz Siemoniak miał nie tylko okazję powiedzieć kilka słów do wałbrzyszan, ale miał też okazję porozmawiać z nimi o bolączkach życia codziennego.
- Te ostatnie 7 dni kampanii będzie bardzo intensywnych, staramy się jeździć po regionie i namawiać wyborców, by zagłosowali na naszych kandydatów – mówi Siemoniak. – Naszym celem jest osiągnięcie takiego wyniku jak w poprzednich wyborach parlamentarnych. Chcemy zdobyć w regionie 5 mandatów. To bardzo ważne wybory dla Polski i dla Wałbrzycha. Wiele zrobiliśmy dla tego miasta i regionu i zapewniamy, że zrobimy jeszcze więcej.

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group