Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3503
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Po Kongresie Firm Rodzinnych

Sobota, 10 czerwca 2023, 6:36
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Po Kongresie Firm Rodzinnych
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wzięła udział w Kongres Firm Rodzinnych!

Całość konferencji zdominowały tematy dot. szeroko rozumianego rozwoju biznesowego podmiotów reprezentujących sektor firm rodzinnych, a także wymiana ich doświadczeń Wpisaliśmy się w formułę wydarzenia zapraszając na nią naszych inwestorów – Pana Romana Nowaczyka, założyciela grupy spółek LOG-TECH oraz Pana Thomasa Kaisera - dyrektora produkcji i utrzymania ruchu, Mercedes-Benz Manufacturing Poland, którzy przedstawili swoją optyką na rozwój firm, przez pryzmat ich organizacji.

Jako jedne z ważnych kamieni milowych wskazali oni ulokowanie ich biznesów w WSSE. Pan Thomas przedstawił rolę jaką Invest-Park odegrał w negocjacjach Mercedes-Benz z organami administracji rządowej i samorządowej. Pan Roman wskazał zaś wymierne korzyści finansowe, wynikające ze zwolnienia z podatku dochodowego od poniesionych inwestycji, które jego firma przekuła na konkretne działania rozwojowe.

Wspominając o samym wydarzeniu nie sposób nie wspomnieć także o obecności na wydarzeniu naszych bliskich partnerów biznesowych – PKO Bank Polski oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., a także o utytułowanych panelistach, z osobą Pana Sobiesława Zasady na czele.

Organizator – WSB, wysoko powiesił w tym roku poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość wydarzenia, która co roku jest coraz wyższa. Ciekawi jesteśmy tematyki przyszłorocznej Konferencji i już ostrzymy sobie na nią apetyt.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
50%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group