Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2882
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poczujmy magię świąt jeszcze raz

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 8 stycznia 2013, 12:07
Aktualizacja: 15:51
Autor: opr. PAW
Fot. użyczone
Już 10 stycznia (czwartek) w wałbrzyskiej „dziesiątce” zatańczą anioły.

Tego dnia w szkole odbędzie się pierwsza edycja Integracyjnego Przeglądu Jasełek i Pastorałek, nad którą patronat objęli biskup świdnicki Ignacy Dec posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka oraz senator RP Wiesław Kilian.

Przegląd zorganizowano pod hasłem „Anioły tańczą”, a do udziału w nim zapraszają organizatorzy: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej i Publicznego Gimnazjum Specjalnego nr 10 w Wałbrzychu oraz proboszcz parafii pw. Św. Józefa Robotnika. W świąteczny nastrój wprowadzi gości uroczysta msza święta, którą o godzinie 9.00 w kościele Św. Józefa Robotnika (ul. Odlewnicza 1) poprowadzi biskup świdnicki Ignacy Dec. Natomiast o godzinie 11.00 w siedzibie „dziesiątki” przy ul. Ogrodowej 10 rozpocznie się główna część Przeglądu.
– Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy tak jak ja uważają, że Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszym okresem w ciągu roku, ale… trwają zdecydowanie za krótko – mówi Izabela Katarzyna Mrzygłocka. – W trakcie Przeglądu będzie można jeszcze raz poczuć czar Świąt i to jest jeden z powodów, dla którego warto się na niego wybrać. Kolejnym jest fakt, że uczniowie „dziesiątki” już nie raz udowodnili, że mają niezwykły talent artystyczny, więc to wydarzenie z pewnością będzie ucztą dla oka i ucha.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group