Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4077
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Podziękowania dla pracowników samorządowych

Piątek, 29 maja 2020, 7:27
Aktualizacja: Sobota, 30 maja 2020, 9:20
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Podziękowania dla pracowników samorządowych
Fot. Gmina Miasto Boguszów–Gorce
27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w pełni demokratyczne wybory samorządowe do rad gmin i miast, będące równocześnie pierwszymi w pełni wolnymi wyborami po II wojnie światowej.

Dokładnie 30 lat temu, w Senacie została przygotowana ustawa o samorządzie terytorialnym, która zmieniła polską rzeczywistość, przywracając Polakom prawo współdecydowania o swoich lokalnych (a potem i regionalnych) wspólnotach.

Z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego, w Dniu Pracownika Samorządowego Zastępca Burmistrza Miasta Boguszowa – Gorc Sebastian Drapała podziękował pracownikom Urzędu Miasta oraz Pracownikom gminnych jednostek organizacyjnych za trud i poświęcenie z jakim służą społeczeństwu. Szczególne podziękowania skierowane były do wieloletnich pracowników administracji publicznej, którzy od 20 lat i dłużej dbają do dobro obywateli. Najlepsze życzenia zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności oraz sukcesów w realizacji zadań samorządowych przekazali Zastępcy Burmistrza dyrektorzy jednostek gminnych oraz pracownicy Urzędu Miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
8
73%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group