Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Podziękowania od KO

Środa, 23 października 2019, 9:16
Aktualizacja: Piątek, 25 października 2019, 8:09
Autor: JAZ
Wałbrzych/REGION: Podziękowania od KO
Fot. JAZ
Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej podziękowali za oddane głosy, które pozwoliły im zwyciężyć w Wałbrzychu w ostatnich wyborach. W spotkaniu udział wzięli posłowie Tomasz Siemoniak, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Monika Wielichowska oraz świeżo upieczona senator Agnieszka Kołacz–Leszczyńska.

Tomasz Siemoniak jako pierwszy dziękował wyborcom.
- Zwycięstwo w naszym okręgu to ogromna satysfakcja. Mamy ogromną satysfakcję, że mamy stąd senatora, ale też wsparcie prezydenta miasta, Romana Szełemeja – mówił poseł Siemioniak.

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska bardzo podziękowała także za wsparcie ze strony ugrupowań lewicowych.
- Wiem, że miałam wspaniałą drużynę, ale swoje podziękowania kieruję również do drużyny Lewicy. Dziękuję bardzo za ich wsparcie w wyborach. To była nasza wspólna kampania. Lewica stanęła za mną podobnie jak zwolennicy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Bardzo im za to dziękuję – mówiła senator.

Katarzyna Mrzygłocka zwróciła swoją uwagę na samorządowców, w kierunku których skierowała kilka słów podziękowania. Monika Wielichowska stwierdziła zaś, że teraz dopiero zaczyna się ciężka, żmudna praca.
- Wygraliśmy i w sumie bardzo wszystkim dziękujemy, ale teraz zaczyna się dla nas praca. Razem możemy więcej, dlatego zapraszam wszystkich państwa do wspólnej pracy – zachęcała Monika Wielichowska.

Twoja reakcja na artykuł?

14
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
4%
Smuci
2
4%
Złości
29
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group