Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3505
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Podziękowanie dla "Stołówki"

Niedziela, 1 marca 2020, 10:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 marca 2020, 8:40
Autor: PAW
REGION, Czarny Bór: Podziękowanie dla "Stołówki"
Fot. PAW
Ilona Socha z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Wałbrzych wręczyła podziękowania na ręce Elżbiety Makuch, szefowej Zakładu Gastronomicznego "Stołówka"w Czarnym Borze, za pomoc niesioną potrzebującym.

- Elżbieta Makuch od ponad 10 lat pomaga naszym mieszkańcom. W okresie Świąt Bożego Narodzenia czy Świąt Wielkanocnych zawsze możemy liczyć na jej wsparcie. Mieszkańcy chwalą sobie smak pierogów czy krokietów i są bardzo wdzięczni za tę pomoc. Panie Ela to wspaniała kobieta, która zawsze podaje nam dłoń i nigdy nie odmawia pomocy - mówi radny i szef RWS Biały Kamień/Konradów Ryszard Nowak, którego wspierała również Ewa Winnicka z RWS-u.

Elżbieta Makuch prowadzi od 27 lat Zakład Gastronomiczny "Stołówka" w Czarnym Borze. Jej zakład słynie z domowych pysznych wypieków. W corocznym konkursie na najsmaczniejsze pierogi, który odbywa się podczas Dolnośląskiego Święta Pieroga w ramach gminnych dożynek w Czarnym Borze, niejednokrotnie zakład stawał na podium.
- Pani Ela przekazuje żywność do RWS-u, a tam uczęszczają też nasze dzieci i dlatego postanowiliśmy tym skromnym dyplomem wyrazić naszą wdzięczność - mówi Ilona Socha.

Twoja reakcja na artykuł?

19
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group