Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2829
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Policjanci uratowali kobietę

Czwartek, 20 sierpnia 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:07
Autor: opr.red.
Region: Policjanci uratowali kobietę
Fot. red.
Leżała unieruchomiona na podłodze w swoim zamkniętym mieszkaniu i wzywała pomocy. Z ratunkiem w porę przyszli policjanci z powiatu wałbrzyskiego, wezwani przez czujną sąsiadkę, która usłyszała wołania 86 – letniej kobiety.

Policjanci z komisariatu w Głuszycy, w wyniku podjętych działań, udzielili pomocy starszej samotnie mieszkającej kobiecie, która unieruchomiona leżała na podłodze w swoim zamkniętym mieszkaniu i wzywała pomocy. Wołanie 86 – letniej mieszkanki Głuszycy usłyszała jedna z sąsiadek, która natychmiast wezwała policjantów.

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce drzwi do wskazanego mieszkania były zamknięte. Z uwagi na podejrzenie realnego zagrożenia życia lub zdrowia, policjanci niezwłocznie podjęli decyzję o siłowym otworzeniu drzwi. Po wejściu do środka, policjanci znaleźli starszą panią, leżącą na podłodze.

Jak wynikało z informacji przekazanej przez kobietę funkcjonariuszom, spadła ona z łóżka i bolał ją kręgosłup. Policjanci wezwali na miejsce zespół Pogotowia Ratunkowego, który przewiózł pokrzywdzoną do szpitala. Tam zaopiekowali się nią dalej lekarze.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group