Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2428
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Policjanci zabezpieczyli blisko 500 porcji amfetaminy

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 6 października 2012, 6:32
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali 31–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze podczas przeszukania zabezpieczyli blisko 500 porcji amfetaminy i ponad 20 porcji marihuany. Za posiadanie narkotyków mężczyzna odpowie przed sądem.

Zbierane i szczegółowo sprawdzane przez policjantów informacje o osobach mających związek z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego znaleźli woreczek z białym proszkiem i susz roślinny. Badania laboratoryjne potwierdziły przypuszczenia policjantów. W woreczkach znajdowało się blisko 500 porcji amfetaminy i ponad 20 porcji marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany w policyjnym areszcie.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności sprawy, w tym również skąd pochodziły i gdzie miały trafić narkotyki.

Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających. Na wniosek śledczych sąd aresztował 31- latka na trzy miesiące. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Gdy w grę wchodzi znaczna ilość narkotyków do więzienia może trefić nawet na 10 lat.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group