Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2845
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Policyjna kronika pełna wydarzeń

Środa, 13 października 2010, 13:18
Aktualizacja: 13:19
Autor: red
W ostatnich dniach funkcjonariusze policji na brak zajęć narzekać nie mają prawa. W powiecie wałbrzyskim doszło do wielu przestępczych zdarzeń.

Przy ul. Moniuszki funkcjonariusze Komisariatu Policji IV w Wałbrzychu zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa. Takie samo zdarzenie miało miejsce przy ul. Niepodległości, gdzie funkcjonariusze Komisariatu Policji III w Wałbrzychu zatrzymali 17-letniego chłopca, który posiadał skradziony telefon komórkowy. Tymczasem przy ul. Strzegomskiej funkcjonariusze zatrzymali 17-letniego chłopca, który posiadał 15 działek marihuany.

Niestety, wciąż plagę na naszych drogach stanowią pijani kierowcy. Tacy kierowcy są często prowodyrami kolizji drogowych. Tak było na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego i Moniuszki. 41-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym Audi A3, zajechał drogę samochodowi osobowemu Mercedes „M” i spowodował boczne zderzenie (otarcie) pojazdów, po czym odjechał z miejsca kolizji. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili i zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Odmówił on poddania się badaniu na zawartość alkoholu, wobec czego pobrano od niego krew do badań. Natomiast w Walimiu przy ulicy Wyszyńskiego 20-letni nietrzeźwy mężczyzna (1,34‰ alkoholu w organizmie) kierujący samochodem osobowym Volkswagen Golf w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i uderzył w mur budynku. W wyniku zderzenia pasażerowie: 20-letni mężczyzna doznał złamania prawego uda i 21-letni mężczyzna doznał złamania lewego uda.

Do wypadku doszło również w Boguszowie-Gorcach. Tam przy ulicy Buczka 28-letnia kobieta, kierująca samochodem osobowym Lancia, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem Fiat Seicento, kierowanym przez 33-letniego mężczyznę. W wyniku zderzenia 25-letnia pasażerka Fiata doznała skręcenia kręgosłupa szyjnego oraz stłuczenia klatki piersiowej. Po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group