Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6689
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Polował na budowach

Niedziela, 10 października 2021, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Polował na budowach
Fot. KMP Wałbrzych
Informacja Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pozwoliła na odzyskanie skradzionych z terenu budowy elektronarzędzi o wartości około 10 tysięcy złotych i zatrzymanie 21–latka – sprawcy tego zdarzenia.

Realizując informacje naczelnika ruchu drogowego, policjanci prewencji drugiego komisariatu odzyskali mienie o wartości 10 tysięcy złotych. To różnego rodzaju elektronarzędzia, które sprawca ukrył w kuble na śmieci w terenie leśnym w rejonie pl. Skarżyńskiego w Wałbrzychu, a wcześniej ukradł z remontowanych budynków przy ul. Zajączka w Wałbrzychu.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego czynu 21-letniego wałbrzyszanina. Podczas przeprowadzonych dalszych czynności procesowych policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego tej jednostki postawili mężczyźnie kolejny zarzut. Jak ustalili, młody wałbrzyszanin w pierwszej połowie sierpnia tego roku również wykradł z jednego z remontowanych w Wałbrzychu mieszkań elektronarzędzia. Tam jednak straty wyniosły ponad tysięcy złotych.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group