Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2208
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Poparcie dla Biedronia

Czwartek, 30 stycznia 2020, 9:38
Aktualizacja: Piątek, 31 stycznia 2020, 8:28
Autor: JAZ
Wałbrzych: Poparcie dla Biedronia
Fot. użyczone
W myśl słów Jacka Kuronia „Nie palcie komitetów, ale zakładajcie własne”, w Polsce w ciągu kilku dni powstało już 330 komitetów poparcia Robert Biedronia.

Podczas konferencji prasowej, przedstawiciele Lewicy podsumowali dotychczasowy proces konsolidacji trzech środowisk. Mariusz Kotarba (Wiosna Roberta Biedronia) podkreślał, że współpraca trzech partii przebiega wzorcowo.
- Potrafiliśmy uzgodnić wspólny program wyborczy oraz przeprowadzić wspólnie skuteczną kampanię wyborczą. Kolejnym etapem konsolidacji polskiej Lewicy jest wspólny kandydat na Prezydenta Polski. Robert Biedroń, przedstawiciel Wiosny, dostał pełne poparcie ze strony SLD i Razem - mówi Kotarba.

Roman Ziembicki (SLD) podkreślał, że Robert Biedroń wszystko to, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej pracy, odwadze i podejmowaniu trudnych wyzwań.
- Dziś jest ambasadorem Polski w Europie. Za kilka miesięcy będzie ambasadorem w Świecie. Dla Roberta Biedronia i Lewicy nie ma rzeczy niemożliwych. Robercie jesteśmy z Tobą – dodał Ziębicki.

Jaki powinien być Prezydent Polski? Według Patryka Piekaja (Lewica Razem) - nowoczesny, praworządny, transparenty oraz wiarygodny.
- Powinien być odważny i nie bać się własnego zdania. Powinien dbać o wszystkich tak samo równo. I taki jest Robert Biedroń. Spotykamy się tutaj wspólnie – SLD, Wiosna i Lewica Razem, bo wszyscy chcemy tego samego. Chcemy sprawiedliwego Państwa. Mamy dość podziału Polek i Polaków. Mamy dość podziału na Polskę A oraz Polskę B. Chcemy wygodnego domu dla wszystkich. Chcemy, by w Polsce każda Polka i każdy Polak czuli się bezpiecznie. Chcemy Polski nowoczesnej i przyjaznej. Polski tolerancyjnej. Bez nienawiści. Chcemy godnej pracy, godnego życia i godnej opieki medycznej zgodnej ze standardami Europejskimi. Do tej pory pokazaliśmy już, że razem możemy więcej. Robert Biedroń to nasz wspólny kandydat. Jako przedstawiciel lokalnych struktur partii Razem deklaruje aktywną pracę w komitecie poparcia Roberta Biedronia. Wieżę że wspólnie damy radę, bo mamy te same marzenia! - mówi Piekaj.

Kandydatura Roberta Biedronia spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem przez Polki i Polaków.
- Od wskazania 19 stycznia gotowości startu w zbliżających się wyborach na urząd Prezydenta Polski, powstało już 330 komitetów poparcia Roberta Biedronia. To pokazuje, jak duże poparcie ma kandydatura Biedronia - dodaje Kotarba. - Do współpracy zgłosiło się 3250 wolontariuszy. W okręgu wałbrzyskim zarejestrowane zostały już 22 komitety, między innymi w Wałbrzychu, Boguszowie-Gorcach, Nowej Rudzie. To ogromny potencjał. Obecnie jesteśmy na etapie konsolidacji współpracy, no i oczywiście zapraszamy kolejne osoby do współpracy.

Rejestracja poprzez stronę www.biedron2020.pl

Twoja reakcja na artykuł?

7
20%
Cieszy
2
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
6%
Złości
24
69%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group