Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4903
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Powiatowa sesja już w czwartek

Wtorek, 29 stycznia 2019, 6:31
Autor: red
powiat wałbrzyski: Powiatowa sesja już w czwartek
Fot. red
III Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w czwartek 31 stycznia 2019 roku o godzinie 9.00 w budynku Starostwa Powiatowego
w Wałbrzychu przy Al. Wyzwolenia 24, sala konferencyjna Nr 206.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Zgłaszanie wniosków do porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady.

4. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady i działalności Zarządu pomiędzy Sesjami.

5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania, pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień.

6. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie przyjęcia niektórych zadań publicznych z zakresu administracji rządowej dotyczących przygotowania i przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 roku.

7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zaliczkowego uruchomienia środków finansowych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku.

8. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Walim budowy chodników przy drodze powiatowej nr 2876D w Zagórzu Śl. i nr 3371D w Zagórzu Śl.

9. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Stare Bogaczowice budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3464D w Starych Bogaczowicach.

10. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji z Gminą Mieroszów, zadania pn. Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 3365D – ul. Kwiatowa w Mieroszowie.

11. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Czarny Bór budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 3367D w Witkowie.

12. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Głuszyca realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego sprzątania dróg z materiałów uszorstniających, koszenia poboczy oraz oczyszczania rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych gminy Głuszyca.

13. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Boguszów-Gorce realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego sprzątania dróg z materiałów uszorstniających, koszenia poboczy oraz czyszczenia rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych gminy Boguszów – Gorce.

14. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Czarny Bór realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego sprzątania dróg z materiałów uszorstniających, koszenia poboczy oraz oczyszczenia rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych Gminy Czarny Bór.

15. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Walim realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego sprzątania dróg z materiałów uszorstniających, koszenia poboczy oraz oczyszczenia rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych gminy Walim.

16. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia Gminie Stare Bogaczowice realizacji zadania publicznego z zakresu pozimowego sprzątania dróg z materiałów uszorstniających, koszenia poboczy oraz czyszczenia rowów przydrożnych przy drogach powiatowych w granicach administracyjnych gminy Stare Bogaczowice.

17. Sprawozdanie z działalności rady za 2018 rok.

18. Sprawozdania z działalności stałych Komisji Rady za 2018 rok:

a) Komisja Budżetu i Rozwoju Powiatu;

b) Komisja Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu;

c) Komisja Rewizyjna.

19. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego.

20. Interpelacje i zapytania radnych.

21. Wnioski i oświadczenia radnych.

22. Zakończenie obrad Sesji Rady Powiatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
50%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group