Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5235
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powstaną mieszkania

Środa, 21 kwietnia 2021, 14:16
Aktualizacja: 14:19
Autor: red
Wałbrzych: Powstaną mieszkania
Fot. InVałbrzych
Dziś (21 kwietnia 2021), Prezydent Wałbrzycha dr Roman Szełemej oraz Piotr Baran prezes PCG, wiceprezes wrocławskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich podpisują akt notarialny dotyczący nieruchomości przy Alei Podwale w Wałbrzychu.

Jest to ważna transakcja z trzech powodów: po pierwsze spółce InVałbrzych udało się przyciągnąć inwestora z Wrocławia, który zdecydował się nabyć nieruchomość i inwestować w budownictwo mieszkaniowe. Po drugie cena nabycia tej nieruchomości była rekordowa i zapewni budżetowi miasta 2,5 mln złotych (cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 900 tys.). Po trzecie rynek pierwotny nieruchomości w Wałbrzychu będzie się nadal rozwijać, zgodnie z trendami jakie od dwóch lat obserwujemy w drugim największym mieście Dolnego Śląska.
- Mamy nadzieję że to nie ostatnia inwestycja i realizacja spółki PCG w Wałbrzychu, która witamy i życzymy biznesowych sukcesów w Wałbrzychu. Warto nadmienić, że do inwestowania właśnie tu, władze PCG przekonały argumenty, o których nam, mieszkańcom zdarza się czasem zapomnieć, albo się do nich przyzwyczailiśmy, tj. wspaniała lokalizacja w sercu Sudetów, czyste środowisko, nastawienie na ekologię, piękne tereny wokół miasta oraz…..Aqua – Zdrój, który w opinii wrocławian jest wspaniałym ośrodkiem, który powinien być dalej rozwijany - mówią przedstawiciele InValbrzych.

Twoja reakcja na artykuł?

6
43%
Cieszy
3
21%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group