Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3210
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Poza podium

Środa, 1 marca 2023, 13:00
Aktualizacja: 13:06
Autor: PAW
Wałbrzych/Kraj: Poza podium
Fot. KMP Wałbrzych
24 lutego 2023 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się turniej piłkarski drużyn policyjnych oraz drużyn, które reprezentowały wrocławskie pogotowie ratunkowe, jednostkę Państwowej Straży Pożarnej w Nysie, Starostwo Powiatowe, a także zawodnicy z firmy CERMAG.

W bieżącym roku, w zmaganiach udział wzięło 18 zespołów reprezentujących następujące jednostki Policji: Wydział Kryminalny KWP we Wrocławiu, KMP we Wrocławiu (dwie drużyny), Wydział Ruchu Drogowego KMP we Wrocławiu, KMP w Wałbrzychu, KMP w Legnicy, KPP w Nysie, KPP w Wołowie, KPP w Jaworze, KPP w Górze, KPP w Kłodzku, KPP w Rawiczu, KPP w Polkowicach, KPP w Oleśnicy, PSP w Nysie, Reprezentacja Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu, Reprezentacja Starostostwa Powiatowego Wrocław oraz firma CERMAG.

Regulamin turnieju przewidywał mecze systemem „każdy z każdym”, grane po 15 minut. Duża liczba spotkań, intensywność gier oraz wysoki poziom sportowy wymagały od zawodników bardzo dobrego przygotowania fizycznego oraz odpowiedniej taktyki.

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Starostostwa Powiatowego we Wrocławiu, a wśród drużyn policyjnych zwyciężyła drużyna z KPP w Kłodzku (II miejsce w Turnieju) która odebrała dotychczasowy monopol na zwycięstwa drużynie z KMP w Wałbrzychu. Trzecie miejsce zajął gospodarz Turnieju – Reprezentacja KMP we Wrocławiu I.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group