• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Godz. 20:09
  • Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny
  • Czytających: 3675
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Poznaliśmy terminarz Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej

Wiadomości: Czarny Bór
Czwartek, 1 grudnia 2011, 18:20
Aktualizacja: Piątek, 2 grudnia 2011, 15:04
Autor: PAW
Fot. red
W Czarnym Borze już w sobotę ruszą rozgrywki w lidze halowej. W tym roku o Puchar Wójta Gminy walczyć będzie 14 zespołów.

Terminarz Ligi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór:

I kolejka – 3 grudnia (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór
16.00 – Domat – Sołectwo Jaczków
16.30 – Victoria Czadrów – Orzeł Lubawka
17.00 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – IKA-BUD
17.30 – Iskra Witków – Quin
18.00 – Husaria Grzędy – Ale Jazz
18.30 – Górnik Gorce Orły Mariana – Górnik Gorce

II kolejka – 17 grudnia (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Domat
16.00 – Quin – Górnik Gorce Orły Mariana
16.30 – IKA-BUD – Iskra Witków
17.00 – Ale Jazz – Szczyt Women Boguszów-Gorce
17.30 – Orze ł Lubawka – Husaria Grzędy
18.00 – Sołectwo Jaczków – Victoria Czadrów
18.30 – Skalnik Czarny Bór – Górnik Gorce

III kolejka – 18 grudnia (niedziela)

15.30 – Victoria Czadrów – Czarni Wałbrzych
16.00 – Domat – Skalnik Czarny Bór
16.30 – Husaria Grzędy – Sołectwo Jaczków
17.00 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – Orzeł Lubawka
17.30 – Iskra Witków – Ale Jazz
18.00 – Górnik Gorce Orły Mariana – IKA-BUD
18.30 – Quin – Górnik Gorce

IV kolejka – 7 stycznia (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Husaria Grzędy
16.00 – Skalnik Czarny Bór – Quin
16.30 – Ale Jazz – Górnik Gorce Orły Mariana
17.00 – Orzeł Lubawka – Iskra Witków
17.30 – Sołectwo Jaczków – Szczyt Women Boguszów-Gorce
18.00 – Domat – Victoria Czadrów
18.30 – IKA-BUD – Górnik Gorce

V kolejka – 14 stycznia (sobota)

15.30 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – Czarni Wałbrzych
16.00 – Victoria Czadrów – Skalnik Czarny Bór
16.30 – Husaria Grzędy – Domat
17.00 – Iskra Witków – Sołectwo Jaczków
17.30 – Górnik Gorce Orły Mariana – Orzeł Lubawka
18.00 – Quin – IKA-BUD
18.30 – Ale Jazz – Górnik Gorce

VI kolejka – 15 stycznia (niedziela)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Iskra Witków
16.00 – Skalnik Czarny Bór – IKA-BUD
16.30 – Ale Jazz – Quin
17.00 – Sołectwo Jaczków – Górnik Gorce Orły Mariana
17.30 – Domat – Szczyt Women Boguszów-Gorce
18.00 – Victoria Czadrów – Husaria Grzędy
18.30 – Orzeł Lubawka – Górnik Gorce

VII kolejka – 21 stycznia (sobota)

15.30 – Górnik Gorce Orły Mariana - Czarni Wałbrzych
16,.00 – Husaria Grzędy – Skalnik Czarny Bór
16.30 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – Victoria Czadrów
17.00 – Iskra Witków – Domat
17.30 – Quin – Orzeł Lubawka
18.00 – IKA-BUD – Ale Jazz
18.30 – Sołectwo Jaczków – Górnik Gorce

VIII kolejka – 28 stycznia (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Górnik Gorce
16.00 – Skalnik Czarny Bór – Ale Jazz
16.30 – Orzeł Lubawka – IKA-BUD
17.00 – Sołectwo Jaczków – Quin
17.30 – Domat – Górnik Gorce Orły Mariana
18.00 – Victoria Czadrów – Iskra Witków
18.30 – Husaria Grzędy – Szczyt Women Boguszów-Gorce

IX kolejka – 4 luty (sobota)

15.30 – Quin – Czarni Wałbrzych
16.00 - Szczyt Women Boguszów-Gorce – Orzeł Lubawka
16.30 – Iskra Witków – Husaria Grzędy
17.00 – Górnik Gorce Orły Mariana – Victoria Czadrów
17.30 – IKA-BUD – Sołectwo Jaczków
18.00 – Ale Jazz – Orzeł Lubawka
18.30 – Domat – Górnik Gorce

X kolejka – 11 luty (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – IKA-BUD
16.00 – Skalnik Czarny Bór – Orzeł Lubawka
16.30 – Sołectwo Jaczków – Ale Jazz
17.00 – Domat – Quin
17.30 – Husaria Grzędy – Górnik Gorce Orły Mariana
18.00 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – Iskra Witków
18.30 – Victoria Czadrów – Górnik Gorce

XI kolejka – 18 luty (sobota)

15.30 – Ale Jazz – Czarni Wałbrzych
16.00 – Iskra Witków – Skalnik Czarny Bór
16.30 – Górnik Gorce Orły Mariana – Szczyt Women Boguszów-Gorce
17.00 – Quin – Victoria Czadrów
17.30 – IKA-BUD – Domat
18.00 – Orzeł Lubawka – Sołectwo Jaczków
18.30 – Husaria Grzędy – Górnik Gorce

XII kolejka – 25 luty (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Orzeł Lubawka
16.00 – Skalnik Czarny Bór – Sołectwo Jaczków
16.30 – Domat – Ale Jazz
17.00 – Victoria Czadrów – IKA-BUD
17.30 – Husaria Grzędy – Quin
18.00 – Iskra Witków – Górnik Gorce Orły Mariana
18.30 – Szczyt Women Boguszów-Gorce – Górnik Gorce

XIII kolejka – 3 marca (sobota)

15.30 – Czarni Wałbrzych – Sołectwo Jaczków
16.00 - Górnik Gorce Orły Mariana – Skalnik Czarny Bór
16.30 – Quin – Szczyt Women Boguszów-Gorce
17.00 – IKA-BUD – Husaria Grzędy
17.30 – Ale Jazz – Victoria Czadrów
18.00 – Orzeł Lubawka – Domat
18.30 – Iskra Witków – Górnik Gorce

19.00 – podsumowanie sezonu, wręczenie pucharów i nagród indywidualnych

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ 1-12-2011 21:24
a Ronal Cup jeszcze istnieje, czy pan Artur T. już się wystarczająco dorobił?!
~ 1-12-2011 23:38
a dziewczęta z jędrusia nie grają ? To nawet nie przyjdję kibicować
~brtek 2-12-2011 22:33
a nazwa Szczyt WOMEN nic Ci nie mówi? ;)
~ 3-12-2011 10:59
a fajne ekipy i na pewno wyższy poziom niż w zeszłym roku
~ 3-12-2011 16:15
orły mariana - lol
~ 3-12-2011 22:09
szczyt women to te laski co grały jako jędruś rok temu ?
~--- 3-12-2011 22:39
Dziewczyny z jędrusia chowają się pod inną nazwą tym razem ;)
~**** 4-12-2011 20:17
Dziewczyny grają jak zawsze ;D macie już dla kogo przychodzić ;D
~**** 4-12-2011 20:21
Dziewczyny grają jak zawsze ;D macie już dla kogo przychodzić ;D
~ 4-12-2011 23:28
dziewczyny w tym turnieju grają ? A fajne jakieś ? podajcie imiona tych fajnych dziewczyn pozdro
~rob 5-12-2011 15:59
kiedy beda wyniki i tabela w koncu?
~ 5-12-2011 18:23
juz są

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group