Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prace w Starej Kopalni idą zgodnie z harmonogramem

Środa, 26 lutego 2014, 15:48
Aktualizacja: 20:01
Autor: PAW
Wałbrzych: Prace w Starej Kopalni idą zgodnie z harmonogramem
Fot. PAW
Jak informuje prezydent Roman Szełemej, nie ma żadnych przesłanek skłaniających do myślenia, że budowa Starej Kopalni nie zakończy się zgodnie z terminem.

Niedawno radni miejscy mieli okazję zapoznać się z bieżącym stanem prac w Starej Kopalni.
- Harmonogram robót jest napięty, ale nie jest zagrożony – tłumaczy Szełemej. – Zresztą postęp prac jest widoczny gołym okiem. Myślę, że na przełomie listopada i grudnia tego roku cała infrastruktura będzie gotowa.

Obiekt jest coraz lepiej widoczny, zwłaszcza po tym, jak wyburzony został budynek, w którym przez wiele lat mieściła się siedziba wałbrzyskiego WORD-u.

Jednocześnie prezydent Szełemej przyznał, że spotkał się z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdanem Zdrojewskim, z którym rozmawiał na temat organizacji w naszym mieście jeszcze większej liczby imprez kulturalnych o szerokim zasięgu.
- Nasze wnioski dotyczące imprez kulturalnych, ale też poprawy infrastruktury zostały wysoko ocenione - mówi prezydent. – Remont Zamku Książ, organizacja Fanaberii Teatralnych czy Festiwalu ks. Daisy, to tylko niektóre zadania, które otrzymały dofinansowanie. Cały czas dążymy do tego, żeby oferta kulturalna dla mieszkańców Wałbrzycha była oraz szersza, a jednocześnie dbamy o rozwój infrastruktury kulturalnej.

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group