Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2475
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pracowity weekend dla Football Academy

Wiadomości: Kraj
Poniedziałek, 18 marca 2013, 14:14
Aktualizacja: 14:15
Autor: PAW
Fot. użyczone
Weekend dla Football Academy Wałbrzych rozpoczął się już w czwartek. Dwudniowa konferencja w Warszawie, sobotni turniej Coppa Concordia we Wrocławiu oraz niedzielny ogólnopolski turniej w Niemodlinie – tak aktywnie spędzali czas młodzi gracze i ich trenerzy.

W Niemodlinie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Niemodlina dla dzieci z rocznika 2004. FA Wałbrzych zdobyło wprawdzie 7. miejsce, ale poziom zawodów był niezwykle wysoki. Pod Opolem na zaproszenie organizatora Football Academy Niemodlin pojawiło się 10 bardzo dobrze grających zespołów ” m.in. KGHM Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec, Gwiazda Ruda Śląska, Odra Opole, Gwardia Opole, Piast Strzelce Opolskie, FA Opole i FA Niemodlin. Turniej wygrała drużyna Gwiazdy Ruda Śląska.

Team FA Wałbrzych: Oskar Pawłowski, Kacper Surmaczyński, Fabian Mojsa, Kacper Matuszko, Kuba Skrzydlewski, Michał Fudali, Dawid Warchoł

Sobotni turniej Coppa Concordia we Wrocławiu był pierwszym turniejem dla dzieci z rocznika 2006/7. 9 zawodników z Football Academy Wałbrzych plus 3 małych piłkarzy z Football Academy Świdnica zajęło świetnie trzecie miejscem zdobywając swoje pierwsze w życiu, historyczne medale i puchary. W turnieju zagrali m.in. Fair Play Wrocław, FA Wrocław, FA Legnica.

Czwartek i piątek to dla Football Academy Wałbrzych udział w dwudniowej konferencji DNI MARKETINGU SPORTOWEGO w Warszawie, która odbyła się w Centrum Olimpijskim. Spotkanie poświęcone takim tematom jak: Jak maksymalizować efekt współpracy na linii sponsor-sponsorowany, jak wygrać wyścig o sponsora czy też jak stworzyć silny produkt sportowy. Prelegentami byli między innymi: Mariusz Kiepas Dyrektor Generalny UEFA EURO 2012TM, Coca-Cola S.A. czy Grzegorz Filipek - Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy, OKNOPLAST.

Jak twierdzi Manager oddziału – Paweł Piechocki, który reprezentował Football Academy w Warszawie, dzięki takim konferencjom i spotkaniom Football Academy Wałbrzych będzie jednym z najsilniejszych produktów sportowych w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group