Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2113
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Projekt dla menedżerów

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 15 marca 2010, 15:49
Aktualizacja: 15:51
Autor: red
Fot. organizatorzy
„Profesjonalny menedżer – Project manager” to projekt, który będzie realizowany przez Centrum Rozwoju Społeczno–Ekonomicznego.

Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – „Regionalne kadry gospodarki”. Chodzi głównie o wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw. Celem tego projektu jest przekazanie wiedzy praktycznej, metodologii i narzędzi używanych przez profesjonalnych Project Managerów.

Projekt to 17-dniowy cykl szkoleń, który obejmuje m.in. szkolenie dla kadry zarządzającej z sektora mikro i małych przedsiębiorstw z zakresu zarządzania projektem. W tym przypadku głównym celem szkolenia jest zdobycie kompleksowej wiedzy w zakresie profesjonalnego zarządzania projektem. Odbędą się również szkolenia dla kadry zarządzającej z sektora mikro i małych przedsiębiorstw z zakresu wykorzystania technik informatycznych w zarządzaniu projektem. Celem tego szkolenia jest zdobycie umiejętności obsługi programu informatycznego „Microsoft Project”, wspomagającego wdrożenie zarządzania projektem w firmie.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji Wałbrzych 2000.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group