Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2621
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce/Głuszyca: Promesy dla Boguszowa–Gorc i Głuszycy

Wtorek, 28 czerwca 2016, 12:01
Autor: opr. PAW
REGION, Boguszów-Gorce/Głuszyca: Promesy dla Boguszowa–Gorc i Głuszycy
Fot. UMWD
Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej udzielił promes dwóm gminom z naszego regionu.

Gminie Boguszów-Gorce udzielił promesy w wysokości 150 tys. zł na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Sportowej - Kuźnice Świdnickie - wraz z budową oświetlenia drogowego”.

W ramach zadania przewidziana jest realizacja robót budowlanych związanych z przebudową drogi oraz budową oświetlenia drogowego. Zakłada się wykonanie nowej nawierzchni po trasie istniejącej drogi z dostosowaniem do nowej szerokości. W ramach zdania przewiduje się odwodnienie drogi poprzez wpusty deszczowe odprowadzające wodę deszczową do kanalizacji deszczowej oraz przewiduje się wykonanie nowego oświetlenia drogowego, którego celem jest podniesienie bezpieczeństwa użytkowników drogi.

Gmina Głuszyca otrzymała promesę w wysokości 150 tys. złotych na finansowanie zadania realizowanego przy wsparciu finansowym Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej w roku 2016. Promesa dotyczy zadania „Sportowe Przedmieście – modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy”.

Promesy wręczył Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group